Projektowanie stron internetowych

Aby zaistnieć w internecie potrzebujesz własnej strony internetowej. Jest to miejsce, w którym internauci będą szukali informacji o Twojej firmie i Twoich produktach.

Własna strona internetowa.

Jeżeli czytasz ten tekst, to jesteś świadomy jak ważna jest dobrze zaprojektowana strona internetowa. Tak naprawdę od niej wszystko się zaczyna. Strona internetowa jest dostępna 24h na dobę. To tutaj Twoi klienci znajdą informacje o Twojej firmie, produktach oraz nawiążą kontakt.

Oferujemy kompleksową usługę stworzenia strony, która obejmuje:
Opracowanie layoutu strony.
Budowę struktury strony (menu).
Opracowanie treści przez copywritera.
Optymalizację strony pod kątem użytkowników.
Instalację i konfigurację strony pod docelową domeną.
Obsługę techniczną przez 12 miesięcy.
Przy projektowaniu strony internetowej zawsze kierujemy się użytecznością dla odbiorców końcowych.
Uważamy, że w prostocie jest ukryty potencjał i tego oczekują internauci.

Czego potrzebujesz?

Domena – jest to adres Twojej strony internetowej. Coraz trudniej znaleźć jest wartościowe nazwy domen, jednak możemy Ciebie wyręczyć z tego zadania. Za domenę ponosimy opłatę roczną, która zależna jest od samej nazwy oraz firmy, u której dokonaliśmy jej rejestracji.

Hosting – jest to serwer (komputer), na którym fizycznie znajdzie się Twoja strona internetowa. W zależności od wielkości strony oraz potencjalnej ilości użytkowników dobieramy właściwy hosting. W wielu przypadkach wystarcza podstawowy pakiet. Można również skonfigurować skrzynki pocztowe, które w adresie będą miały Twoją domenę.

Nasza Oferta

Landing Page

Strona wizytówkowa
Landing Page to sposób na atrakcyjne przedstawienie Twojej firmy lub nowego produktu. Przejrzysta i specjalnie zaprojektowana pod konkretną grupę odbiorców strona przykuwa uwagę klientów, mobilizując ich przy tym do działania.

Jest to idealne rozwiązanie dla mały firm oraz startupów, które chcą zaprezentować swoje produkty i usługi w internecie.
Cena: 499zł
Zamawiam

strony

firmowe

Firmowa strona to nie tylko wizytówka z numerem telefonu. To często pierwszy, wirtualny kontakt z klientem. Wiemy o tym, bo przecież sami również jesteśmy… klientami.

Jeśli nie czujemy się swobodnie - serfując po firmowych stronach - po prostu rezygnujemy z kupowania.

Gdy projektujemy strony internetowe, zależy nam na tym, aby klienci łatwo odnajdywali informacje, których poszukują. Tworzymy strony intuicyjne w użyciu, atrakcyjne wizualnie i dostosowane do wszystkich urządzeń multimedialnych.
prezentacja
Strona internetowa to idealne miejsce do zaprezentowania najważniejszych informacji o firmie. To również miejsce do przyjaznego utrzymywania kontaktu z klientami. Należy jednak pamiętać, że treści na niej umieszczone powinny jak najlepiej przedstawiać ofertę, a produkty lub usługi powinny być opisane czytelnym i zrozumiałym językiem dla odbiorcy.
bezpieczeństwo
Atrakcyjny wygląd oraz intuicyjne poruszanie się po stronie internetowej wzbudza zaufanie klientów. Ważne jest również jej bezpieczeństwo, które odgrywa kluczową rolę w kontaktach biznesowych. Wdrażamy projekty, w których pamiętamy o wszystkich zabezpieczeniach.
SEO
Wysoka pozycja strony w internetowej wyszukiwarce zależy nie tylko od dobrze napisanych komunikatów i treści. Odpowiada za to również przemyślana jej struktura, ciągłe analizowanie ruchu i monitorowanie konkurencji. Każdą stronę tworzymy tak, aby była dobrze widoczna w sieci i realizowała cele sprzedażowe.
konwersja
Nowoczesna strona internetowa powinna być zbudowana przede wszystkim na podstawie doświadczeń użytkownika (ang. user experience). Gdy jest dobrze zaprojektowana, zapewni tzw. konwersję. Klient wykona ważną dla twojej firmy czynność (np. dokona zakupu, wypełni formularz rejestracyjny), a przecież na tym szczególnie nam wszystkim zależy.
Po zbudowaniu strony internetowej, zajmiemy się również promocją Twojego biznesu w sieci. Pomożemy prowadzić profil społecznościowy, przygotujemy kampanie reklamowe na Facebooku i Google Ads.

Gdy zoptymalizujemy Twoją stronę, przystąpimy do jej pozycjonowania w organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Analizujemy jej działanie, przygotowujemy raporty z jej funkcjonowania i czuwamy nad jej aktualizacją.

WSPIERAMY MARKETING

Poznaj inne produkty

Pozycjonowanie

Przeprowadzamy audyt SEO, optymalizujemy stronę internetową, budujemy bazę linków. Strona znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania.
Pozycjonowanie

Zarządzanie 

Dbamy o strony oraz sklepy internetowe, aktualizujemy i zamieszczamy treści. Zapewniamy bezpieczeństwo  aplikacji.
Administrowanie

Marketing

Dzięki reklamie szybko znajdziemy nowych klientów. Poprowadzimy kampanie reklamowe, a także profile społecznościowe.
Marketing
camera-videokeyboardupload linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram